مدت گارانتی:

تمام کالاهای خانه چرم تبریز، همگی از چرم طبیعی تولید شده و خطوطی که در چرم مشاهده می‌شود جزئی از طبیعت چرم است. این محصولات چرم طبیعی طبق قوانین شرکت، از 6 ماه تا 5 سال شامل خدمات پس از فروش است.

استفاده از خدمات پس از فروش:

مشتریان محترم در صورت انتخاب خدمات حضوری با مراجعه به هر یک از فروشگاه‌های خانه چرم تبریز و ارائه فاکتور خرید یا کارت گارانتی همراه محصول (حاوی بارکد و کارت گارانتی)، یا در صورت انتخاب خدمات غیر حضوری از طریق فرم درج شده در داخل وب‌سایت یا تماس با پشتیبانی تقاضای خود را ارائه می‌دهد؛ متصدی فروشگاه یا تیم پشتیبانی پس از دریافت محصول از مشتری و اطمینان از اینکه کالای دریافتی تولیدی شرکت بوده و مشمول ارائه خدمات می‌باشد، کالا را به کارخانه ارسال می‌نماید. پس از دریافت کالا در کارخانه، درخواست مشتری مورد بررسی قرار گرفته و خدمات مقتضی به کالا صورت می‌گیرد. کالا پس از تعمیر توسط واحد کنترل کیفی چک شده و در صورت تایید به فروشگاه مربوطه یا به آدرس مشتری ارسال می‌گردد.

پوشش گارانتی:

گارانتی محصولات در صورتی که استفاده غیر اصولی از محصول نشده باشد، معتبر است.


در صورت بروز هر یک از عیوب زیر مسئول فروشگاه می‌تواند محصولات دریافتی از مشتریان را با هماهنگی و تایید واحد فروش، جهت بررسی به شرکت ارسال کند:

  • ترک و شکستگی زیره کفش: گارانتی تعویض 6 ماهه
  • پارگی چرم از محل دوخت: گارانتی تعویض 6 ماهه
  • باز شدن دوخت: گارانتی تعمیر 1 ساله
  • شکستگی و خرابی یراق آلات: گارانتی تعمیر 6 ماهه
  • مشکل و تغییر در رنگ چرم که جزو شرایط گارانتی باشد: گارانتی تعویض یا تعمیر 6 ماهه (بسته به تشخیص کارشناس)
  • خدمات پس از فروش: 5 ساله شامل تامین یراق آلات مشابه و تعمیر تخصصی محصول

لطفا توجه داشته باشید، هرگونه آسیبی که توسط مشتری به کالا وارد شود شامل گارانتی نیست و در صورت امکان‌پذیر بودن ارائه خدمات، منوط به پرداخت هزینه است. مواردی مانند پارگی چرم، بریدگی، خراشیدگی، قرار گرفتن در معرض نور خورشید، حرارت و سوختگی، اثر عطر، لوازم آرایشی، مواد شیمیایی، شستشو و تماس با آب، روغن، تعریق، و هرگونه شستشوی نامناسب، از دست رفتن حالت طبیعی کالای چرم در اثر نگهداری نامناسب و سایر موارد ناشی از استفاده نادرست از کالا باعث خارج شدن محصول از شرایط ضمانت می‌شود.

 

 

استفاده از گارانتی کالا هنگام خرید اینترنتی

آسودگی خاطر و رضایت‌مندی مشتریان همواره از اولویت‏‌های خانه چرم تبریز بوده است و تیم پشتیبانی می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسائلی روبرو شوند که در چنین مواردی خدماتی در چهارچوب خدمات پس از فروش، در نظر گرفته شده است. همچنین، فروشگاه اینترنتی امکان استفاده از گارانتی را برای مشتریان فراهم کرده است.

برای استفاده از این سرویس، اگر کالایی که به دست شما رسیده است دچار مشکل یا آسیب دیدگی باشد، یا اگر مشخصات کالای خریداری شده با آنچه که در قسمت ویژگی‌های محصول در سایت نوشته شده است، مغایرت داشته باشد، یا اگر در طول دوره گارانتی کالا دچار آسیب دیدگی شده باشد، لازم است قبل از هر چیز، اقدامات زیر را انجام دهید:

۱- در مرحله نخست لازم است جهت جلوگیری از بروز هرگونه مشکل احتمالی در مراحل استفاده از گارانتی، از جعبه مرسوله، از خود مرسوله و در صورت امکان و به صورت مشخص، از ایراد یا مغایرت محصول، به تعداد کافی عکس گرفته شود.

۲- اقدام بعدی برای استفاده از گارانتی کالا، تماس تلفنی با تیم خدمات گارانتی فروشگاه است. برای این کار با شماره ۰۴۱۳۵۵۵۹۶۱۵ تماس بگیرید یا در صورت تمایل فرم درخواست گارانتی وبسایت را پر کنید. همکاران ما در طی تماس تلفنی شرایط را به طور کامل توضیح خواهند داد، اطلاعات مورد نیاز را ثبت می کنند و فرآیند استفاده از گارانتی آغاز می‌گردد.

۳- پس از هماهنگی با تیم خدمات گارانتی:

* مشتریان گرامی در صورتی که یکی از شرایط زیر را داشته باشند، پس از تماس با تیم خدمات گارانتی فروشگاه اینترنتی، می‌توانند کالای واجد شرایط را به همراه کارت گارانتی، از طریق پست پیشتاز ارسال نمایند. توجه داشته باشید که در صورت عدم ارسال اطلاعات به طور کامل و مشخص، فروشگاه اینترنتی خانه چرم تبریز هیچ گونه تعهدی در پیگیری آن نخواهد داشت.

 

الف- شرایط کلی استفاده از گارانتی برای خریدهای اینترنتی

۱- اگر کالایی که به دست شما رسیده است، دچار پارگی یا آسیب دیدگی باشد یا اگر در طول دوره 6 ماه گارانتی، نیاز به استفاده از خدمات گارانتی باشد:

در این حالت، پس از طی مراحلی که در قدم اول ذکر شد، کالا توسط مشتری ارسال می شود و فروشگاه اینترنتی، اقدامات لازم را جهت تعویض یا جایگزینی یا اعمال گارانتی انجام می دهد. لطفا جهت جلوگیری از بروز هرگونه سوء تفاهم احتمالی، هنگام تحویل کالا، حتمأ موارد ذیل را رعایت فرمایید:

  • چنانچه بعد از باز کردن بسته بندی، مشخص گردید کالا دارای معایبی از جمله شکستگی قفل یا یراق آلات، خراشیدگی، اشکال فنی و هر مشکلی که قبل از استفاده از کالا وجود داشته است باشد، خریدار باید ظرف کمتر از ۲۴ ساعت از زمان تحویل، با تیم خدمات گارانتی تماس گرفته و مشکل خود را اطلاع دهد.

 

  • پس از اطلاع دادن مشتری و پیگیری تیم خدمات گارانتی و در صورت تایید کارشناس فنی ، شما می توانید کالای خود را طی مدت زمانی ۱۰ روز طبق شرایط ذکر شده در فرآیند استفاده از خدمات گارانتی، بازگردانید. هنگامی که کالای شما به تیم کارشناسی فنی تحویل داده شود، بررسی صورت گرفته و نتیجه از طرف تیم خدمات مشتریان به شما اعلام می گردد. در این حالت، با توجه به نوع مشکل کالا، به یکی از دو حالت ذیل به شما پاسخ داده خواهد شد:

* در صورتی که خرابی ذاتی باشد، کالای معیوب با کالای سالم جایگزین و برای مشتری ارسال می شود و هزینه ارسال پرداخت شده از سوی مشتری عودت داده می شود. در صورت ناموجود بودن،مشتری می تواند به اندازه مبلغ پرداختی خود از مجموعه کالا خریداری کند یا در صورت درخواست مبلغ کالا به مشتری عودت داده خواهد شد.

** در صورتی که خرابی ناشی از استفاده نادرست مشتری باشد، مورد تایید فروشگاه اینترنتی خانه چرم تبریز نبوده و همان کالا مجددا برای مشتری ارسال می گردد در این صورت کلیه هزینه های جابجایی به عهده مشتری می باشد.

 

۲- اگر مشخصات کالای خریداری شده با آنچه که در قسمت ویژگی‌های محصول در سایت نوشته شده است، مغایرت داشته باشد:

در این حالت، پس از طی مراحلی که در قدم اول ذکر شد، فروشگاه اینترنتی خانه چرم تبریز طبق درخواست مشتری اقدام به تعویض یا بازپس گیری کالا می‌کند.

لازم است موارد زیر مد نظر قرار گیرد:

* اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا و یا باز کردن بسته بندی آن قابل مشاهده است، (مانند رنگ یا ابعاد) باید کالا در شرایط اولیه خود باشد، از آن استفاده نشده باشد یا بسته بندی آن باز نشده باشد. در صورتی که امکان تشخیص مغایرت تنها با باز کردن بسته بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.

* اگر سایز کفش مناسب نباشد، در اینصورت درخواست تعویض کفش حداکثر ظرف مدت هفت روز و در صورتی پذیرفته می‌شود که کفش تنها تست شده باشد و در وضعیت اولیه و نو باشند، و روی آن هیچگونه آثار استفاده مانند لکه و رنگ پریدگی وجود نداشته باشد، و برچسب، مارک و سایر ملحقات جدا نشده باشد.

 

 

ب) اگر کالا در هنگام ارسال توسط کالارسان یا پست دچار آسیب شده باشد.

در این حالت، با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات توسط فروشگاه اینترنتی خانه چرم تبریز و بیمه بودن آنها از جانب شرکت پست یا سایر کالا رسان ها، لازم  است همانگونه که در قدم اول بیان شد، آسیب‏‏ دیدگی حداکثر طی ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا، به تیم خدمات مشتریان اطلاع داده شود تا در اولین فرصت، فروشگاه اینترنتی خانه چرم تبریز جهت تسهیل در روند پاسخگویی شرکت ارسال کننده کالا اقدامات لازم را انجام دهد. توجه داشته باشید با توجه به بسته بودن کالا، خسارات ناشی از حمل و نقل، تنها از جانب شرکتی که کالا با آن ارسال شده است قابل جبران است.